Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
KIIRMALE: maakonna MV ja Rapla SVK MV Raplas 13. aprill
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Kohilas 17. aprill
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
1
3
8
9
11
12
16
19
22
23
24
25
26
29
    


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
02.04 Koolinoorte "A" -klassi paarisvõrkpalli MV (T+P) Raplas 12.30
02.04 EKSL "Tähelepanu, start" (väiksed koolid)
04.04 EKSL jalgpalli festival "Värav" finaal
05.04 EKSL "Tähelepanu, start" (suured koolid)
06.04 KABE: Raikküla VII kabeturniir „ Meenutades Ülo Pailki“
06.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 6. voor Alus
07.04 LAUATENNIS:Raplamaa seeriavõistluse 7. etapp Valtu auhindadele Valtu Spordimajas
07.04 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Paikuse SH
10.04 Koolinoorte 1.-3.klass saalijalgpall juhend+ ajakava (T+P+segav.)
13.04 KIIRMALE: maakonna MV ja Rapla SVK MV Raplas
13.04 EKSL "Tähelepanu, start" FINAAL
13.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 7. voor Alus
14.04 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
15.04 Koolinoorte "Osavaim võrkpallur" T+P
17.04 JÕUD kevadseminar Tartumaal
17.04 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Kohilas
17.04 Koolinoorte 1.-5.klass jalgpall juhend+ajakava T+P Kaereperes 9.20
18.04 JÕUD kevadseminar Tartumaal
18.04 Maadlusklubi"Juhan" koolimaadluse festival
20.04 ORIENTEERUMINE: 60 Jüriöö jooks Viljandis
20.04 SAALIHOKI: maakonna MV viimane etapp Rapla SSH, autasustamine
20.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 8. voor Alus
21.04 SULGPALL: üksikmängude maakonna MV Raplas
27.04 LAUATENNIS: Ennu Soodla XXIX mälestusvõistlused Alu Spordihoones
27.04 VIBUSPORT: Oliver Puri XVI mälestusvõistlus Järvakandis
28.04 JOOKS: Raplamaa MV ja Rapla SVK MV murdmaajooksus Järvakandis
28.04 RATTASPORT: KoMo I etapp ja maakonna MV MNT eraldistart Karitsus
30.04 JOOKS: Rapla 24. Jüriöö jooks