Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie koduleht on uuendamisel, info liikumine piiratud!
Koduleht saab korda novembris!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
   
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
16
20
22
26
28
29


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.01 Koolinoorte võistlused 01.01.-31.08.2015
00.01 Koolinoorte korvpalli üldarvestuse juhend
09.01 Koolinoorte saalijalgpall 6.-9.klassid (P)juhend+ajakava
10.01 SUUSATAMINE: Alema KV I etapp, klassika JÄÄB ÄRA
10.01 Squashi talv 2015
12.01 Koolinoorte uueaasta kergejõustiku võistlus
15.01 Koolinoorte korvpallii MV 6.-9.klassid juhend+ajakava. (põhikoolid)
17.01 SUUSATAMINE: Alema KV 2015 II etapp, vaba
17.01 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV JÄÄB ÄRA
18.01 SUUSATAMINE: KoMo KV I etapp maakonna MV vaba, lühikesed distantsid
18.01 SAALIJALGPALL: maakonna MV
19.01 Koolinoorte korvpallii MV 6.-9.klassid juhend+ajakava (gümnaasiumid)
21.01 Koolinoorte TV 10-OS II etapp
23.01 Koolinoorte saalijalgpall 4.-5.klassid juhend+ajakava (P)
24.01 SUUSATAMINE: 31.Viru Maraton
24.01 LASKMINE:Õhupüssi laskevõistlus Raplamaa Avatud rada 2015
24.01 LASKMINE: EMV õhkrelvad juunioritele
24.01 LAUATENNIS: seeriavõistluste III etapp 14/15
25.01 SUUSATAMINE: KoMo KV III etapp, mk MV, vaba,pikad distantsid EDASI LÜKATUD
25.01 Squashi tutvustav
25.01 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV Kaiu etapp
25.01 LASKMINE:EMV seenioritele õhkrelvadest
27.01 Koolinoorte "Tähelepanu, start"
30.01 EKSL "OK" finaal
30.01 Koolinoorte TV 10-OS 45.nda hooaja II etapi finaal
31.01 TV 10 OS II etapi vab. finaal
31.01 SUUSATAMINE: Alema KV 2015, III etapp, klassika
31.01 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV Järvakandi vaata »
31.01 SULGPALL: Rapla maakonna MV 2015
00.02 Koolinoorte suusatamise EV (piirkonnad)
01.02 SUUSATAMINE: 17. Tamsalu-Neeruti Maraton
01.02 SAALIJALGPALL: maakonna MV vaata »
05.02 Koolinoorte jalgpalli festivali juhend 1.-3. ja 4.-5.klassid vaata »
07.02 SUUSATAMINE: 17. Alutaguse Maraton
07.02 KABE: E.Ehase mälestusturniir, mk MV
07.02 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV Ohekatku etapp vaata »
08.02 SUUSATAMINE: KoMo KV IV etapp, Rapla mk. MV suusavahetusega sõidus, ühisstart EDASI LÜKATUD
09.02 Koolinoorte male ind. MV (E,D,C,B,A-kl.)
12.02 Koolinoorte suusatamise MV
12.02 Eesti OV juhtide talvine mitmevõistlus
14.02 RAPLAMAA VALDADE TALIMÄNGUD 2015- sõiduautode lumerada
15.02 SUUSATAMINE: 43. Tartu Maraton
15.02 SULGPALL: Rapla maakonna MV 2015
16.02 Koolinoorte mälumäng "Bumerang"
18.02 Koolinoorte sisekergejõustiku EV juhend+ajakava.
18.02 RAPLAMAA VALDADE TALIMÄNGUD 2015: ujumine
20.02 SUUSATAMINE:KoMo KV, Rapla mk. MV sprint JÄÄB ÄRA
21.02 RAPLAMAA VALDADE TALIMÄNGUD 2015
21.02 SPORTLIK KALAPÜÜK: talvised maakonna MV
22.02 SUUSATAMINE:KoMo KV, mk. MV, klassika, pikad distantsid JÄÄB ÄRA
22.02 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV Kabala etapp
22.02 LAUATENNIS: seeriavõistluste IV etapp
24.02 SUUSATAMINE: KoMo KV, mk. MV, vaba, pikad distantsid JÄÄB ÄRA
26.02 Koolinoorte 1.-3.klasside rahvastepall juhen+ajakava
27.02 EKSL võimlemisfestival
28.02 EKSL koolinoorte võimlemisfestival
28.02 23.Eesti valdade talimängud
28.02 EMV suusaorienteerumises EI TOIMU
28.02 Eesti KV siseorienteerumises EI TOIMU
28.02 SÕIDUAUTODE JÄÄ- JA LUMERADA: lumerajasari ja maakonna MV Traksi etapp
01.03 SUUSATAMINE: 18. Tallinna Suusamaraton
01.03 EMV Suusaorienteerumises
01.03 Kohila kergejõustiku halli mitmevõistlus
04.03 Koolinoorte saalijalgpall 10.-12.klassid (P) ajakava
06.03 EKSL 1.-3.klasside rahvastepallii finaal
07.03 SQUASH: maakonna MV
07.03 LAUATENNIS: maakonna MV
07.03 SISEKERGEJÕUSTIK: maakonna MV
08.03 VÕRKPALL. maakonna MV 2015
11.03 Koolinoorte miniliiga võrkpall
11.03 Koolinoorte TV 10-OS III etapp
13.03 VÕRKPALL: Naiste Balti võrkpalliliiga finaalturniir
14.03 SUUSATAMINE: 43. Haanja Maraton
14.03 KALAPÜÜK: Loosalu ahven
14.03 Maakonna maadluse MV
22.03 SULGPALL: Rapla maakonna MV 2015
24.03 Koolinoorte ujumise EV
25.03 Koolinoorte saalijalgpall 1.-3.klassid (T/P/segav.))AJAKAVA
25.03 EKSL mälumäng "Bumerang" poolfinaal
27.03 Koolinoorte lauatennise võistkondlik. MV
28.03 Koolinoorte TV 10-OS III etappi vab. finaal
28.03 LAUATENNIS: seeriavõistluste V etapp 14/15
28.03 Rapla SVK lauamängude MV
29.03 KORVPALL: maakonna MV 2015
29.03 Koolinoorte kabe võistkondlik EV
29.03 Koolinoorte kabe võistkondlik EV
31.03 Koolinoorte kabe võistkondlik EV
00.04 Koolinoorte korvpall 1.-5.klassid (T+P)
01.04 EKSL Tähelepanu, start PF väikesed koolid
02.04 EKSL Tähelepanu, start PF suured koolid
04.04 LAUATENNIS: lauatennise seeriavõistlused
04.04 Järvakandi I kevadkross
08.04 Koolinoorte laskmise ind.-võistkondlik juhend+AJAKAVA EV
08.04 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
10.04 Koolinoorte male võistkondlik EV
11.04 Squashi kevad
11.04 SAALIHOKI: maakonna MV
11.04 KORVPALL: maakonna MV 2015
12.04 LAUATENNIS: E.Soodla mälestusvõistlused lauatennises
13.04 Koolinoorte B-klassi paarisvõrkpalliu MV juhend+ajakava
15.04 Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV (T+P)juhend+ajakava
16.04 EKSL jalgpalli festivali finaal 4.-5.klassid
18.04 KIIRMALE:maakonna ja Rapla SVK MV
19.04 SULGPALL: Rapla maakonna MV 2015
19.04 KORVPALL: maakonna MV 2015
19.04 SÕUDEERGOMEETER:Raplamaa liikumissarja II etapp
21.04 RATTASPORT: Le Tour de Tuletõrje I etapp
21.04 Koolinoorte esimene "Osavaim võrkpallur"
22.04 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel I etapp
24.04 Koolinoorte jalgpalll 1.-5.klassid (T+P) juhen+ajakava
25.04 KORVPALL: Taivo Sildvee X mälestusturniir korvpallis
26.04 VÕRKPALL: maakonna MV 2015
27.04 Koolinoorte "Osavaim korvpallurr"
28.04 Koolinoorte A-klassi paarisvõrkpalliu MV juhend+ajakava
28.04 RATTASPORT: Le Tour de Tuletõrje II etapp
29.04 EKSL ijalgpall Finaal 1.-5.klassid (T+P)
01.05 RATTASPORT: KoMo rattasari I etapp
01.05 Järvakandi heidete päev
02.05 Estonian Cup 2015 Vooremäe Rattamaraton
02.05 JÕUTÕSTMINE: Raplamaa KV klassikalises jõutõstmises
03.05 KORVPALL: maakonna MV 2015
04.05 Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV (T+P)juhend+ajakava
06.05 MURDMAAJOOKS; maakonna MV
07.05 Koolinoorte murdmaajooksu MV
07.05 Heategevuslik teatejooks
09.05 EKSL Tähelepanu, start FINAAL
09.05 Paul Kerese XXVI mälestusturniir males
10.05 ORIENTEERUMINE: Rapla- ja Järvamaa MV
12.05 Koolinoorte kergejõustiku EV Kohila piirkond
12.05 Koolinoorte koolide kergejõustiku KV
12.05 RATTASPORT: Le Tour de Tuletõrje III etapp
13.05 Koolinoorte TV 10-OS IV etapp
14.05 JALGPALL: Vutitrall
14.05 Hagudi tänavakorvpalli MV
14.05 Vabariigi kutseõppeasutuste kergejõustiku MV
15.05 EKSL kergejõustiku võistlus
15.05 Raplamaa K - põhikoolide olümpiamängud
17.05 Estonian Cup 2015 2.Kuusalu Rattamaraton
17.05 VÕRKPALL: maakonna MV 2015
18.05 Koolinoorte kergejõustiku EV Rapla piirkond
19.05 Koolinoorte kergejõustiku EV Järvakandi piirkond
19.05 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
20.05 Koolinoorte kergejõustiku EV Märjamaa piirkond
20.05 KURN: Rapla SVK MV
20.05 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel
27.05 Koolinoorte kergejõustiku MV
30.05 TV 10 OS IV etapi vab. finaal
02.06 Koolinoorte TV 10-OS mitmevõistlus
02.06 Rapla maakonna XXIV suvemängud-laskmine
03.06 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
03.06 Rapla maakonna XXIV suvemängud-orienteerumine
04.06 Rapla maakonna XXIV suvemängud-jalgrattakross
06.06 RAPLAMAA VALDADE SUVEMÄNGUD
06.06 Estonian Cup 2015 8.Kalevipoja Rattamaraton
06.06 EKVA kergejõustik seeniorid
07.06 RATTASPORT: KoMo rattasari II etapp
07.06 3.Rapla Selveri Suurjooks
07.06 DISCGOLF: maakonna MV Palukülas
10.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
10.06 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel Käru etapp
11.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
12.06 TV 10 OS mitmevõistluse vab. finaal I päev
13.06 TV 10 OS mitmevõistluse vab. finaal II päev
13.06 II Rapla Sadolin Spordihoone Tervisejooks
14.06 RATTASPORT: KoMo III Marimetsa II, Timberston Märjamaa Rattakross / MK MV pikk distants
17.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
17.06 Eesti Maavõistlus jalgpallis
18.06 RATTASPORT: KoMo Rattasari IV, mk MV eraldistart MNT
18.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
18.06 "Tallinna orienteerumisneljapäevak"
23.06 Rapla XXVI Võidujooks
24.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
25.06 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
28.06 Rapla SVK suvemängud 2015
28.06 PETANK: Rapla SVK MV
29.06 Öövolle Kohilas
01.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
02.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
04.07 Estonian Cup 2015 13.Raplamaa Rattamaraton
04.07 JAHILASKMINE: maakonna MV COMPAK SPORTING
08.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
09.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
15.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
16.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
17.07 TENNIS maakonna MV paarismängus I päev
18.07 JOOKSMINE: II Pirgu Poolmaraton
18.07 TENNIS maakonna MV paarismängus II päev
19.07 TENNIS maakonna MV paarismängus III päev
22.07 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
23.07 VI Raplamaa Jalkafest I päev
24.07 TENNIS: maakonna MV üksikmäng I päev
24.07 VI Raplamaa Jalkafest II päev
25.07 Estonian Cup 2015 Peloton Lähte Rattamaraton
25.07 kehtna kandi lusti -ja spordipäev
25.07 TENNIS: maakonna MV üksikmäng II päev
25.07 VI Raplamaa Jalkafest III päev
26.07 TENNIS: maakonna MV üksikmäng III päev
26.07 VI Raplamaa Jalkafest IV päev
28.07 RATTASPORT: Le Tour de Tuletõrje IV KoMo rattasari V etapp
29.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
30.07 Rapla maakonna lahtised MV rannavõrkpallis
02.08 Jahilaskmine
08.08 Estonian Cup 2015 12.Alutaguse Rattamaraton
08.08 LASKMINE: maakonna MV ja Rapla SVK MV
08.08 Järvakandi IV igamehe maraton, Raplamaa MV
09.08 RATTASPORT: KoMo rattasari VI mk MV sprindis
09.08 4. Konsumi Rapla–Kehtna Maanteejooks
09.08 ORIENTEERUMINE: OK Orvand sprindi auhinnavõistlus
10.08 Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike I päev
11.08 Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike II päev
12.08 Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike III päev
13.08 RATTASPORT: maakonna MV paaristeates
19.08 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
19.08 Kohila ÖÖVOLLE
19.08 Jookse ka kõnni Raplamaa terviseradadel Järvakandi etapp
20.08 XV Hiiemäe Jooks
20.08 KÄRU Järvetriatlon
22.08 Estonian Cup 2015 Valgehobusemäe Rattamaraton
29.08 ESL KergejÕUSTIKU Heidete mitmevõistlus
29.08 Laste 7. Mitmevõistlus Rapla Sadolini spordihoone juures
30.08 XIX Kohila Rahvajooks
30.08 Rapla maakonna meistrivõistlused kergejõustikus
05.09 Estonian Cup 2015 16.Jõulumäe Rattamaraton
09.09 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
09.09 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel Järta etapp
10.09 Koolinoorte maastikuteatejooks
11.09 Koolinoorte jooksude EV (Rapla piirkond)
12.09 Squashi tutvustus
12.09 KOHILA KÜMP
15.09 Koolinoorte jooksude EV (Kohila piirkond)
15.09 Koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse MV I päev
16.09 Koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse MV II päev
17.09 Koolinoorte jooksude EV (Märjamaa piirkond)
18.09 Alu Suurjooks
19.09 Rattasport: KOMO rattasari VII etapp, Rapla MK MV krossis Keavas
21.09 Koolinoorte jooksude EV (Järvakandi piirkond)
23.09 Koolinoorte jalgpall 6.-9.klassid (T+P)
23.09 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel Paluküla etapp
23.09 Koolinoorte 10.-12.kl.(P)jalgpalli MV
26.09 KORVPALL: Sügisturniir minikorvpalluritele
26.09 III Käru Rahvajooks
26.09 Heidete mitmevõistlus Järvakandis
29.09 Kabala Kablutamine
30.09 ORIENTEERUMINE: Raplamaa päevakud
03.10 MALE: Leo Rehemaa mälestusturniir, mk MV välkmales
06.10 EKSL 6.-9.klass jalgpall (P) ML
07.10 Jookse ja kõnni Raplamaa terviseradadel Rapla etapp
07.10 EKSL 6.-9.klass jalgpall (T) ML
08.10 EKSL 6.-9.klass jalgpall finaal (P) RL
09.10 EKSL 10.-12.klasside jalgpall finaal (P) RL
10.10 LAUATENNIS: 27. seeriavõistluste I etapp
18.10 IV PIRGU TERVISERAJA JOOKS
24.10 Squashi SÜGIS
24.10 JALGPALL: Maakonna MV
25.10 XXIV Krusensterni Jooks
31.10 KABE: sügisturniir kabes
01.11 Rapla SVK lauatennise MV
01.11 Rapla SVK koroona MV
01.11 SULGPALL: Alu SK 4. KV sulgpallis-üksikmäng
03.11 Koolinoorte 4.-5.klasside rahvastepall(T+P+segav.)juhen+ajakava
07.11 JÕUTÕSTMINE: maakonna ja Rapla SVK MV
08.11 JOOKS: XXXIV Rapla Talvejooks
08.11 LAUATENNIS: Võistkondlikud Maakonna MV
09.11 Koolinoorte lauatennise ind. MV (A,B,C,D,E-klass)
11.11 Koolinoorte 3x3 korvpallsari 4.-5.klass ja 6.-7.klass (T+P)
14.11 LAUATENNIS: 27. seeriavõistluse II etapp Märjamaal 14. november
18.11 Koolinoorte TV 10-OS 45.nda hooaja I etapi juhend
19.11 KOOLITUS: Tervislik toitumine
20.11 EKSL juubeliüritus
22.11 MALE: 39. A. Hammeri turniir
22.11 VÕRKPALL: Maakonna karikavõistlused
26.11 Koolinoorte 5.-7.klasside korvpalli MV T+Pjuhend+ajakava
27.11 EKSL 4.-5.kl.rahvastepalli finaal
28.11 SQUASH: Maakonna KV I etapp meestele
29.11 BOWLING: Maakonna MV
29.11 SQUASH: Maakonna KV I etapp naistele
01.12 Koolinoorte kabe MV (A,B,C,D,E-klass)
02.12 Koolinoorte kergejõustiku jõuluvõistlus
02.12 Koolinoorte KOOLILIIGA VÕRKPALL (6.-9.kl.) T+P ajakava
03.12 KONVERENTS: Spordiliit 25 ja parimate tunnustamine
05.12 SQUASH: Maakonna KV II etapp meestele
06.12 SQUASH: Maakonna KV II etapp naistele
09.12 Koolinoorte 5.-7.klasside korvpalli MV T+P juhend+ajakava
09.12 Koolinoorte 10.-12.klasside korvpalli MV T+P juhend+ajakava
12.12 Squashi aastalõpu turniir
13.12 LAUATENNIS: seeriavõistluse III etapp Alus
15.12 Paremate KOOLISPORTLASTE VASTUVÕTT
19.12 LAUATENNIS: Maakonna karikavõistlused