Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
spordinädal 23-30.sept.
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
 
1
2
3
4
5
7
10
11
13
14
16
17
18
21
28
   


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX Suvemängude pendelteatejooks Kohilas
06.09 PETANK: XXIX Suvemängude võistlus Kohilas
06.09 JUHTKONNAVÕISTLUS: XXIX Suvemängude jõuproov Kohilas
06.09 VÕRKPALL: XXIX Suvemängude turniir Kohila Spordihoones
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX suvemängud Naised Kohilas
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX suvemängud Mehed Kohilas
08.09 DISCGOLF: XXIX Suvemängude võistlus Kaereperes Valtu SM rajal
09.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 6. orienteerumispäevak Märjamaal
09.09 LASKMINE: XXIX Suvemängude lamades laskmine Kaius
09.09 ORIENTEERUMINE: XXIX Suvemängude suur mõõduvõtt Märjamaal
12.09 KERGEJÕUSTIK: Kohila KÜMP
15.09 Koolinoorte jooksude EV Kohila piirkond-10.00
15.09 Koolinoorte jooksude EV Märjamaa piirkond(toimub Kohilas) 10.00
19.09 LAUATENNIS: Rapla Maakonna MV lauatennises Valtu Spordimajas
19.09 JOOKS: VIII Rapla Selveri Suurjooks
19.09 KERGEJÕUSTIK: Heidete mitmevõistlus Järvakandis
19.09 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB XCO kross Keava rajal
19.09 RATTASPORT: XXIX Suvemängude rattakross Keava mägedes
20.09 MAADLUS: JÕUD MV kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadlus Võrus
22.09 Koolinoorte jooksude EV Kehtna piirkond
22.09 Koolinoorte jooksude EV Rapla piirkond
23.09 Spordinädal 2020
23.09 Koolinoorte 6.-9.klass jalgpall (T+P) Rapla KK kunstmuruväljakul - SPORDINÄDAL 2020
23.09 JOOKS: Heategevuslik teatejooks koolinoortele Raplas - SPORDINÄDAL 2020 avamine
24.09 JOOKS: Alu Minijooks - SPORDINÄDAL 2020
24.09 Koolinoorte 10.-12.klass jalgpall (P) Rapla KK kunstmuruväljakul - SPORDINÄDAL 2020
25.09 MAADLUS: KALEV-TUL-JÕUD kreeka-rooma maadluses Paikusel Pärnumaal
26.09 JOOKS: JÄRVAKANDI TIMM II - SPORDINÄDAL 2020
27.09 JALGPALL: Raplamaa JK vs Tallinna JK Piraaja Raplas - SPORDINÄDAL 2020
27.09 DISCGOLF: maakonna MV Märjamaal Järta rajal - SPORDINÄDAL 2020
27.09 JOOKS: Kehtna-Kaerepere sügisjooks - SPORDINÄDAL 2020
29.09 JOOKS: Koolinoorte maastikuteatejooks Raplas - SPORDINÄDAL 2020
29.09 Eidapere-Lokuta suurjooks
30.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 7. päevak Raplas - SPORDINÄDAL 2020
30.09 Koolinoorte kergejõustiku MV Kohilas 10.00