Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Hwxprss EC Raplamaa Rattamaraton 1.07 Laukatagusel
JOOKSMINE: Kohila pikamaajooksude sarja V jooks 28.06
 
Webbyt
Webbyt Spordiklubid
Webbyt
 
Webbyt

Spordiklubid

Webbyt

 

 A

Alu Spordiklubi

Keskuse 2, 79601 Alu
madis.parn@mail.ee
Madis Pärn
(+372) 48 68 272 ; (+372) 53 439 120
  ATO Spordiklubi Lõuna 5-23, 79513 Rapla  tarmo@ato.ee   www.atosk.ee
Tarmo Rahuoja (+372) 51 56 885
  Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani Tallinna mnt 43A-18, 79512 Rapla, Riho Rüüson 524 1042, hanivalge@gmail.com
  Ekstreemspordiklubi Rapla X-Perience Team

Mahlamäe 4-19,  79512 Rapla   rxt@planet.ee
Mihkel Maltsar (+372) 55953230

J Järvakandi “Kalev” Rahu 7-11,  79101 Järvakandi
margus.sepp@mail.ee   Margus Sepp
(+372) 52 89 467
 

Järvakandi vibuklubi „Ilves“

Staadioni 6-51,  79101 Järvakandi  info@vibuklubiilves.ee
www.vibuklubiilves.ee  Raul Kivilo  (+372) 50 94 638
 K    
  Kaiu Kalaklubi

Kaiu alevik 79301 Kaiu vald  villuvasar@gmail.com
 villu Vasar (+372) 527 4318

  Kaiu Laskurklubi Kasvandu tee 8, 79301 Kaiu
Endel.Kaasiku@kaitseliit.ee  Endel Kaasiku
(+372) 48 45 255 ; (+372) 53403107
  Kaiu Spordiklubi Kasvandu tee 17, 79301 Kaiu vald
aivo@kaiu.ee  Aivo Sildvee (+372) 53 408 534
  Kohila Spordiklubi Vabaduse 1,  79801  Kohila  jyripritsin@hot.ee
Jüri Pritšin (+372) 55 673 886
 

Kohila Võrkpalliklubi

Kooli 1, 79801 Kohila Spordihoone
kohilavorkpalliklubi@gmail.com     www.kohilavk.ee
Ingrid Kangur  (+372) 52 13 057
  Käru Spordiklubi Oru 17,  79201 Käru vello.si@mail.ee  Vello Sillasoo
(+372) 55 33 097
 M

Maadlusklubi “Juhan”

Kasti tee 22 A,  78301 Märjamaa
mkjuhan@hot.ee   Harri Koiduste
(+372) 48 92 680 ; (+372) 56 466 308
 

Maadlusklubi”Hammerlock”

Staadioni 11,  79001 Kehtna  leon.reitsak@mail.ee
Leon Reitsak (+372) 48 75 475 ; (+372) 50 88 592
  Märjamaa Spordiklubi Metsanurga 7,  78301 Märjamaa
andres.elmik@gmail.com;  Andres Elmik
(+372) 48 21 431 ; (+372) 56 488 462
 O

Orienteerumisklubi “Orvand”

Lepiku 17-36, 79513 Rapla
juhatus@orvand.ee ; ants.lindre@mail.ee
www.orvand.ee   Ants Lindre  (+372)53 031 964

P Paluküla klubi

Viljandi mnt 3 Lelle alevik Kehtna vald Lauri Mölder

palukulaklubi@gmail.com  tel.(+372) 5905 0976

 R Rapla hokiklubi

Ehitaja 3 Rapla 79514  Tiit Leier (+372) 516 5251 www.facebook.com/Raplahokiklubi

  Rapla Jalgpalliklubi “Atli”

Parila, Tuti küla, Rapla vald
rein.pajunurm@mail.ee
Rein Pajunurm  50 94 058

 

Raplamaa Jalgpallikool

Kooli 1, Kohila 79801 taavi.tyvist@raplamaajk.ee tel.5281232  mati.pyy@raplamaajk.ee

 

Rapla Jooksuklubi

Eha 16, 79512 Rapla  erikhorn@hotmail.com
Erik Horn  (+372) 52 66 376

 

Rapla Korvpallikool

Viljandi mnt. 6, 79511 Rapla  jaak@raplakk.ee
www.raplakk.ee  Jaak Karp
(+372) 55 635 280 ; (+372) 48 94 175

  Rapla Spordiveteranide Koondis

Mahlamäe 6-16, 79513 Rapla  ants.lindre@mail.ee
leili.kaas@mail.ee  Leili Kaas  (+372) 52 26 606

  Rapla Squashi klubi Lõuna 5-3, Rapla 79511
http://facebook.com/MtuRaplaSquashiklubi
www.ardo.raidoja@gmail.com
Ardo Raidoja  (+372) 5553 6383
  Raplamaa Rattaklubi

Tallinna mnt. 14, 79513 Rapla  komo@komo.ee
www.komo.ee  Ain Täpsi  (+372) 50 94 888

 

Rapla Tenniseklubi

Jõe 49, Rapla linn,79513 donatas@tennis.ee  Donatas Narmont  tel.(+372) 504 5203
 

  Ratsaspordiklubi “Sõber”

Kooli 17-8,  79001 Kehtna  mirjes@gmail.com
Kalju Laiapea  (+372) 51 35 385

 S Spordiklubi “Rapla Maleklubi” Põllu 1-48, 79512  olavi.pai@kontaktikeskus.ee
Olavi Pai (+372) 63 04 003 ; (+372) 53 981 545
  Spordiklubi "Raplamaa Kergejõustikuklubi" PK 31, 79513 Rapla  jaak.liivandi@mail.ee
Jaak Liivandi  (+372) 52 17 851
 T

Tantsuklubi “Mustang”

Ülejõe 7-7, 79520 Rapla vald
aimeliiv@hot.ee  Aarne Liiv  (+372) 50 22 359
 

Valtu Jahimeeste Selts

Saunaküla küla, Kehtna vald 79526 valtujs@hot.ee  http://sites.google.com/site/valtujahimeesteselts/  Viktor Reino (+372) 5656 99013