Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie koduleht on uuendamisel, info liikumine piiratud!
Koduleht saab korda oktoobris!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
  
2
3
5
6
7
9
10
14
17
20
  


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.09 JALGPALL: maavõistlus Hiiumaaga Kärdlas EDASI LÜKATUD 2022 aastaks!
01.09 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUD 1 miil EI TOIMU !!!
04.09 KABE: JÕUD 2021 MV Tallinnas Nõmmel
04.09 KERGEJÕUSTIK: heitjate seeriavõistluse V etapp Kohilas EI TOIMU !!!
04.09 VIBUSPORT: Ilves ABC Järvakandis
04.09 LAUATENNIS: Ennu Soodla mälestusvõistlused Alus
08.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Kohilas
08.09 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUD 600m EI TOIMU !!!
11.09 KERGEJÕUSTIK: Kohila KÜMP toimub hallivõistlusena
12.09 KERGEJÕUSTIK: XXX Suvemängud Kohilas EI TOIMU !!!
12.09 KERGEJÕUSTIK: pendelteatejooks XXX Suvemängud Kohilas EI TOIMU !!!
12.09 PETANK: XXX Suvemängud Kohilas EI TOIMU !!!
12.09 VÕRKPALL: XXX Suvemängud Kohilas EI TOIMU !!!
13.09 Koolinoorte jooksude EV
15.09 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUD 5000m EI TOIMU !!!
15.09 LASKMINE: XXX Suvemängude laskevõistlus Kaius
16.09 TV 10 OS III etapp Raplas , kell 12.00
18.09 JOOKS: RAPLA SELVERI SUURJOOKS
18.09 JOOKS: XXXVIII Märjamaa alevijooks
19.09 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi Heidete mitmevõistlus Järvakandis
19.09 LAUATENNIS: Maakonna MV üksik-, paaris- ja segapaarismängus Valtu SM
21.09 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB XCO kross Vilivere
22.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa O-päevak Märjamaal SPORDINÄDAL 2021
22.09 Koolinoorte 6.-9.klass T+P jalgpalli MV 9.00 Raplas
23.09 JOOKS: 16. Heategevuslik Teatejooks Raplamaal SPORDINÄDAL 2021
23.09 Koolinoorte 10.-12.klass P jalgpalli MV
24.09 JOOKS: Alu Minijooks - SPORDINÄDAL 2021
24.09 Euroopa spordinädal 2021
25.09 JOOKS: Järvakandi TIMM III Tupiku Igamehe Maastikumaraton - SPORDINÄDAL 2021
25.09 JÕUTÕSTMINE: maakonna KV Raplas - SPORDINÄDAL 2021
25.09 DISCGOLF: maakonna MV Inglistel - SPORDINÄDAL 2021
26.09 JALGPALL: Raplamaa Rahvanaiskond vs Tallinna Legion Märjamaal SPORDINÄDAL 2021
26.09 SULGPALL: Valge hane noorteturniir Raplas
27.09 Euroopa spordinädal 2021
28.09 Koolinoorte maastikuteatejooks Raplas 12.00 SPORDINÄDAL 2021
29.09 Euroopa spordinädal 2021
30.09 Euroopa spordinädal 2021
30.09 EKSL 6.-9.klass ML jalgpalli Finaal (T)