Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
üldkoosolek 4. nov. juhatuse valimine
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
 
1
2
3
4
5
7
10
11
13
14
16
17
18
21
25
28
   


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX Suvemängude pendelteatejooks Kohilas
06.09 PETANK: XXIX Suvemängude võistlus Kohilas
06.09 JUHTKONNAVÕISTLUS: XXIX Suvemängude jõuproov Kohilas
06.09 VÕRKPALL: XXIX Suvemängude turniir Kohila Spordihoones
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX suvemängud Naised Kohilas
06.09 KERGEJÕUSTIK: XXIX suvemängud Mehed Kohilas
08.09 DISCGOLF: XXIX Suvemängude võistlus Kaereperes Valtu SM rajal
09.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 6. orienteerumispäevak Märjamaal
09.09 LASKMINE: XXIX Suvemängude lamades laskmine Kaius
09.09 ORIENTEERUMINE: XXIX Suvemängude suur mõõduvõtt Märjamaal
12.09 KERGEJÕUSTIK: Kohila KÜMP
15.09 Koolinoorte jooksude EV Kohila piirkond-10.00
15.09 Koolinoorte jooksude EV Märjamaa piirkond(toimub Kohilas) 10.00
19.09 LAUATENNIS: Rapla Maakonna MV lauatennises üksik ja paarismängud Valtu Spordimajas
19.09 JOOKS: VIII Rapla Selveri Suurjooks
19.09 KERGEJÕUSTIK: Heidete mitmevõistlus Järvakandis
19.09 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB XCO kross Keava rajal
19.09 RATTASPORT: XXIX Suvemängude rattakross Keava mägedes
20.09 MAADLUS: JÕUD MV kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadlus Võrus
22.09 Koolinoorte jooksude EV Kehtna piirkond
22.09 Koolinoorte jooksude EV Rapla piirkond
23.09 Spordinädal 2020
23.09 Koolinoorte 6.-9.klass jalgpall (T+P) Rapla KK kunstmuruväljakul - SPORDINÄDAL 2020
23.09 JOOKS: Heategevuslik teatejooks koolinoortele Raplas - SPORDINÄDAL 2020 avamine
24.09 JOOKS: Alu Minijooks - SPORDINÄDAL 2020
24.09 Koolinoorte 10.-12.klass jalgpall (P) Rapla KK kunstmuruväljakul - SPORDINÄDAL 2020
26.09 JOOKS: JÄRVAKANDI TIMM II - SPORDINÄDAL 2020
27.09 JALGPALL: Raplamaa JK vs Tallinna JK Piraaja Raplas - SPORDINÄDAL 2020
27.09 DISCGOLF: maakonna MV Märjamaal Järta rajal - SPORDINÄDAL 2020
27.09 JOOKS: Kehtna-Kaerepere sügisjooks - SPORDINÄDAL 2020
29.09 JOOKS: Koolinoorte maastikuteatejooks Raplas - SPORDINÄDAL 2020
29.09 Eidapere-Lokuta suurjooks
30.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 7. päevak Raplas - SPORDINÄDAL 2020
30.09 Koolinoorte kergejõustiku MV Kohilas 10.00