Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Eesti Omavalitsuste 45. suvemängud Paides 22-23.aug.
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
 
1
2
3
4
5
7
8
13
14
16
18
21
22
   


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
06.09 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB XCO kross Keava rajal
06.09 Maakonna suvemängude kergejõustik ja pendelteatejooks
09.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 6. orienteerumispäevak Märjamaal
10.09 Koolinoorte jooksude EV Rapla piirkond
11.09 Koolinoorte jooksude EV Märjamaa piirkond
12.09 KERGEJÕUSTIK: Kohila KÜMP
15.09 Koolinoorte jooksude EV Kohila piirkond
15.09 Koolinoorte jooksude EV Kehtna piirkond
17.09 Koolinoorte kergejõustiku MV Kohilas 10.00
19.09 JOOKS: VIII Rapla Selveri Suurjooks
19.09 KERGEJÕUSTIK: Heidete mitmevõistlus Järvakandis
20.09 MAADLUS: JÕUD MV kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadlus Võrus
20.09 JAHILASKMINE: maakonna avatud MV VINT- JA SILERAUDSEST JAHIRELVAST KUULI LASKMISES Valtu
23.09 Spordinädal 2020
23.09 Koolinoorte 6.-9.klass jalgpall (T+P) Kaereperes
23.09 Koolinoorte 10.-12.klass jalgpall (P) Kaereperes
24.09 Spordinädal 2020
24.09 Koolinoorte 6.-9.klass jalgpall (T+P) Kaereperes
24.09 Koolinoorte 10.-12.klass jalgpall (P) Kaereperes
25.09 MAADLUS: KALEV-TUL-JÕUD kreeka-rooma maadluses Paikusel Pärnumaal
25.09 JOOKS: Alu Minijooks - SPORDINÄDAL 2020
26.09 JOOKS: JÄRVAKANDI TIMM II - SPORDINÄDAL 2020
27.09 DISCGOLF: maakonna MV Kohilas SPORDINÄDAL 2020
28.09 Spordinädal 2020
29.09 Spordinädal 2020
29.09 Koolinoorte maastikuteatejooks Raplas
30.09 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 7. orienteerumispäevak Raplas - SPORDINÄDAL 2020