Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
spordinädal 23-30.sept.
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
     
2
4
7
9
10
11
12
13
14
17
27
28
31
     


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
01.08 RATTASPORT: KoMo KV MTB XCO kross Vilivere
03.08 ORIENTEERUMINE: Linnaorienteerumine Kohilas
05.08 JUHATUSE koosolek
05.08 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 5. orienteerumispäevak Varbola linnus
06.08 RATTASPORT: TOUR DE TULETÕRJE Keo küla tuur
06.08 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MNT eraldistart Keo külas
08.08 JOOKS: Järvakandi IX Igamehemaraton ja maakonna MV maratonijooksus
15.08 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB XCO paaristeade Pirgu
15.08 HOKI: Eesti tänavahoki tuuri Rapla etapp
16.08 JOOKS: IX KONSUMI Rapla-Kehtna rahvajooks - Liikumissari 2020 osavõistlus
18.08 RATTASPORT: maakonna MV ja KoMo KV MTB sprint Rapla
18.08 Maakonna kehalise kasvatuse õpetajate ainesektsioon I päev
19.08 JOOKS: KOHILA PIKAMAA SARI 1 miil
19.08 Maakonna kehalise kasvatuse õpetajate ainesektsioon II päev
20.08 TENNIS: nais- ja meespaarismängude maakonna MV Raplas
21.08 TENNIS: nais- ja meespaarismängude maakonna MV Raplas
21.08 LASKMINE: maakonna lahtised MV Kaius
22.08 Eesti Omavalitsuste suvemängud Paides
22.08 LASKMINE: maakonna MV Kaius
22.08 TENNIS: nais- ja meespaarismängude maakonna MV Raplas
22.08 LASKMINE: Eesti vs Soome seenioride maavõistlus Kaius
23.08 Eesti Omavalitsuste suvemängud Paides
23.08 LASKMINE: maakonna MV Kaius
23.08 TENNIS: nais- ja meespaarismängude maakonna MV Raplas
23.08 LASKMINE: Eesti vs Soome seenioride maavõistlus Kaius
23.08 JOOKS: XXIII Kohila Konsumi Rahvajooks - Liikumissari 2020 osavõistlus
24.08 Koolinoorte suvemängud "Meri ja Päike" I päev Tuksi
25.08 Koolinoorte suvemängud "Meri ja Päike" II päev Tuksi
26.08 JOOKS: KOHILA PIKAMAA SARI 10 000 m
26.08 Koolinoorte suvemängud "Meri ja Päike" III päev Tuksi
29.08 LASTESPORT: ATO Spordiklubi XII Laste Mitmevõistlus Raplas - Liikumissari 2020 osavõistlus
29.08 LASKMINE: JÕUD MV Elvas
30.08 LASKMINE: JÕUD MV Elvas