Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Eesti Omavalitsuste 45. suvemängud Paides 22-23.aug.
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
  
2
3
5
6
7
9
10
13
27
28
29
30
31
 


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
01.07 JOOKS: KOHILA PIKAMAA SARI 800 m
04.07 KERGEJÕUSTIK: JÕUD MV Valgas
08.07 JOOKS: KOHILA PIKAMAA SARI 400 m
11.07 ORIENTEERUMINE: Raplamaa/Järvamaa/Tallinna MV Varbola linnus
11.07 TENNIS: Rapla valla MV üksikmängudes Raplas
12.07 TENNIS: Rapla valla MV üksikmängudes Raplas
12.07 JAHILASKMINE: MAAKONNA AVATUD MV VINTJAHIRELVAST JP-3 ja VJME-3 Valtu tiirus
14.07 RATTASPORT: KoMo KV MTB XCO kross Varbolas
15.07 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa 4. orienteerumispäevak Tarsi
16.07 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Tallinna orienteerumisneljapäevak Varbolas
17.07 LASKMINE: Maailmameistrite vendade Vilbergide 44. KV Kaius
18.07 Rapla SVK Suvemängud Raplas
18.07 PETANK: Rapla SVK MV Raplas
18.07 VÕRKPALL: Rapla SVK MV Kaereperes, Valtu SM liivaplatsil
18.07 LASKMINE: Maailmameistrite vendade Vilbergide 44. KV Kaius
19.07 JOOKS: VII Pirgu Poolmaraton
20.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
21.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
22.07 Eesti omavalitsusjuhtide 25. suvine mitmevõistlus Hiiumaal
22.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
23.07 Eesti omavalitsusjuhtide 25. suvine mitmevõistlus Hiiumaal
23.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
24.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
25.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas
25.07 SANGPOMM: Jõud MV sangpommi võistluses Häädemeestel
25.07 VIBUSPORT: maakonna MV ja O. Puri mälestusvõistlus Järvakandis
26.07 ORIENTEERUMINE: Orvand sprindi AV Märjamaal
26.07 TENNIS: maakonna MV üksikmängudes Raplas