Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Raplamaa orienteerumispäevak 12. juuni Raikkülas
TENNIS: segapaarismängud Raplas 15-16. juuni
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
     
3
7
9
10
11
16
17
18
20
21
22
24
25
26
27
28


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.06 Maakonna kehalise kasvatuse ainesektsioon
01.06 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 10. voor Alus - autasustamine
01.06 DISCGOLF: XXVIII Suvemängude võistlus Märjamaa JÄRTA rajal
02.06 MOVE WEEK 2019 esmaspäev, 27. mai - pühapäev, 2. juuni
02.06 KERGEJÕUSTIK: Suvemängude võistlused Kohilas
02.06 TÄNAVAHOKI: XXVIII Rapla Maakonna Suvemängude turniir Kohilas
02.06 VÕRKPALL: XXVIII Suvemängude turniirid Kohila Vollekeskuse liivaplatsidel
02.06 JUHTKONNAVÕISTLUS: XXVIII Suvemängude jõuproov Kohilas
02.06 PETANK: XXVIII turniir Kohilas
02.06 Suvemängude kergejõustiku AJAKAVA Kohilas 11.00
02.06 PENDELTEATEJOOKS: Suvemängude võistlus Kohilas
04.06 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus- Kohilas, algus 10.00
05.06 LASKMINE: XXVIII Suvemängude laskevõistlus Kaius
06.06 RATTASPORT: KoMo IV etapp MTB TT eraldistart Valgus
08.06 TÄNAVAHOKI: Melumessi Rapla turniir
12.06 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Raikkülas
12.06 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 5000 m
13.06 Vabariigi TV 10-OS mitmevõistlus I päev
14.06 Vabariigi TV 10-OS mitmevõistlus II päev
15.06 TENNIS: segapaarismängude maakonna MV Raplas
19.06 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 1000 m
23.06 JOOKS: 31. Rapla Võidujooks - Raplamaa Liikumissari 2019 osavõistlus
29.06 RATTASPORT: Raplamaa Rattamaratoni SYNLAB tervisesõit
30.06 JAHILASKMINE: maakonna AVATUD MV VINT- JA SILERAUDSEST JAHIRELVAST KUULI LASKMISES Valtu tiirus Saunjal
30.06 TÄNAVAHOKI: Rapla etapp