Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
RATTASPORT: KoMo KV ja maakonna MV MTB maraton Alestis 20. aug
TENNIS: segapaarismängud Raplas 15-16. juuni
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
  
7
10
13
16
17
21
22
23
25
30
31
 


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.05 EKSL kergejõustik (6.-12.klassid T+P)
01.05 RATTASPORT: KoMo II etapp ja maakonna MV MTB XCO paaristeade Pirgus
01.05 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi heidete päev
02.05 JOOKS: Paka mäe jooks
03.05 Koolinoorte sulgpalli ind. MV 9.30- Raplas
04.05 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 9. voor Alus
04.05 ??? VÕRKPALL edasi lükatud sügisesse!:(maakonna MV Raplas Sadolin Spordihoones)
05.05 JOOKS: Eesti murdmaajooksu MV Järvakandis
06.05 Koolinoorte 1.-5.klass korvpalli EV juhend+ajakava (T+P) Raplas 9.00
06.05 Koolinoorte korvpalli üldarvestus
08.05 JUHATUSE KOOSOLEK
08.05 RMSL üldkoosolek Raplas
08.05 EKSL 1.-5.klasside jalgpalli finaal (T+P)
08.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 2019
09.05 Koolinoorte murdmaajooksu MV Raplas 11.00
11.05 MALE: Paul Kerese 30. mälestusturniir Raplas
11.05 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 10. voor Alus
11.05 MAADLUS: XXXI Kehtna Liud Kaerepere, Valtu SM
12.05 ORIENTEERUMINE: OK Orvand sprindi AV Alus
14.05 Koolinoorte TV 10 -OS IV etapp -Kohilas 13.00
14.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Kohila piirkond-Kohilas 10.00
15.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Rapla piirkond-Raplas 12.00
15.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 1500 m
18.05 MAADLUS: JÕUD MV kreeka-rooma, vaba ja naistemaadluses Paides
19.05 Vabariigi TV 10-OS IV etapp
20.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Kehtna piirkond
24.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Märjamaa piirkond-Märjamaal 11.00
26.05 JOOKS: Rapla Selveri VII Suurjooks, esmakordselt ka poolmaraton
27.05 MOVE WEEK 2019 esmaspäev, 27. mai - pühapäev, 2. juuni
28.05 ORIEENTEERUMINE: Raplamaa XXVIII Suvemängude orienteerumine Tarsil (koos päevakuga)
28.05 ORIEENTEERUMINE: RMK EOP Rapla ja Järvamaa orienteerumispäevak, Rapla SVK MV Tarsil (koos Suvemängudega)
29.05 Koolinoorte kergejõustiku MV-Kohilas 10.00
29.05 RATTASPORT: KoMo III etapp ja maakonna MV MTB sprint Raplas
29.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 10 000 m
29.05 RATTASPORT: XXVIII Suvemängude sprindivõistlus Raplas (koos KoMo III etapiga)