Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
PIRGU TERVISERAJA AASTAPÄEVAJOOKS 12.okt.
LAUATENNIS: Raplamaa seeriavõistluse 2. etapp Märjamaal 19.okt.
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
  
7
10
13
16
17
21
22
23
25
30
31
 


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.05 EKSL kergejõustik (6.-12.klassid T+P)
01.05 RATTASPORT: KoMo II etapp ja maakonna MV MTB XCO paaristeade Pirgus
01.05 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi heidete päev
02.05 JOOKS: Paka mäe jooks
03.05 Koolinoorte sulgpalli ind. MV 9.30- Raplas
04.05 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 9. voor Alus
04.05 ??? VÕRKPALL edasi lükatud sügisesse!:(maakonna MV Raplas Sadolin Spordihoones)
05.05 JOOKS: Eesti murdmaajooksu MV Järvakandis
06.05 Koolinoorte 1.-5.klass korvpalli EV juhend+ajakava (T+P) Raplas 9.00
06.05 Koolinoorte korvpalli üldarvestus
08.05 JUHATUSE KOOSOLEK
08.05 RMSL üldkoosolek Raplas
08.05 EKSL 1.-5.klasside jalgpalli finaal (T+P)
08.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 2019
09.05 Koolinoorte murdmaajooksu MV Raplas 11.00
11.05 MALE: Paul Kerese 30. mälestusturniir Raplas
11.05 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 10. voor Alus
11.05 MAADLUS: XXXI Kehtna Liud Kaerepere, Valtu SM
12.05 ORIENTEERUMINE: OK Orvand sprindi AV Alus
14.05 Koolinoorte TV 10 -OS IV etapp -Kohilas 13.00
14.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Kohila piirkond-Kohilas 10.00
15.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Rapla piirkond-Raplas 12.00
15.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 1500 m
18.05 MAADLUS: JÕUD MV kreeka-rooma, vaba ja naistemaadluses Paides
19.05 Vabariigi TV 10-OS IV etapp
20.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Kehtna piirkond
24.05 Koolinoorte kergejõustiku EV(algklassid) Märjamaa piirkond-Märjamaal 11.00
26.05 JOOKS: Rapla Selveri VII Suurjooks, esmakordselt ka poolmaraton
27.05 MOVE WEEK 2019 esmaspäev, 27. mai - pühapäev, 2. juuni
28.05 ORIEENTEERUMINE: Raplamaa XXVIII Suvemängude orienteerumine Tarsil (koos päevakuga)
28.05 ORIEENTEERUMINE: RMK EOP Rapla ja Järvamaa orienteerumispäevak, Rapla SVK MV Tarsil (koos Suvemängudega)
29.05 Koolinoorte kergejõustiku MV-Kohilas 10.00
29.05 RATTASPORT: KoMo III etapp ja maakonna MV MTB sprint Raplas
29.05 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 10 000 m
29.05 RATTASPORT: XXVIII Suvemängude sprindivõistlus Raplas (koos KoMo III etapiga)