Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
ALU Suurjooks; Liikumissari 2019 ja SPORDINÄDALA avavõistlus 20. sept.
TENNIS: segapaarismängud Raplas 15-16. juuni
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
    
1
4
6
8
11
14
15
18
22
25
28
29


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.03 EKSL mälumäng "Bumerang" regioon
00.03 Koolinoorte suusatamise MV 12.00 Järvakandis
00.03 Koolinoorte paaristeatesuusatamise EV
02.03 Eesti omavalitsuste talimängud Lääne-Virumaal Kadrinas
02.03 SUUSATAMINE: Rapla valla lahtine suusavõistlus Vesiroosi rajal
02.03 KERGEJÕUSTIK: Hallivõistlus Kohilas
03.03 Eesti omavalitsuste talimängud Lääne-Virumaal Kadrinas
05.03 TALIMÄNGUD: Mälumäng Raplas
07.03 EKSL 1.-3.klass rahvastepalli finaal
07.03 TALIMÄNGUD: Ujumine Märjamaal
09.03 LAUATENNIS: maakonna MV lauatennises Valtu Spordimajas
09.03 EKSL võimlemisfestival
09.03 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 4. voor Alus
09.03 TALIMÄNGUD: Kabe Kaius
10.03 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
10.03 LASKMINE: JÕUD MV õhkrelvadest Haapsalus
10.03 TALIMÄNGUD: Male Kaius
10.03 TALIMÄNGUD: Suusatamine Raplas - EI TOIMU!
12.03 Koolinoorte "Tähelepanu, start" Raplas 12.00
13.03 Koolinoorte jalgpalli festival "Värav" (1.-3. ja 4.-5.klass T+P)Raplas 11.00
16.03 LAUATENNIS:Raplamaa seeriavõistluse 6. etapp Järvakandi auhindadele Järvakandi Koolis
16.03 JÕUTÕSTMINE: maakonna KV klassikalises jõutõstmises Märjamaal
16.03 JALGPALL: Kohila valla MV
17.03 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
19.03 Koolinoorte male võistkondlik EV Alus 10.00
20.03 Koolinoorte 10.-12.klasside saalijalgpalli EV (P)Kohilas 9.30
20.03 Koolinoorte TV 10 -OS III etapp Kohilas 13.00
21.03 Koolinoorte lauatennise võistkondlik EV
23.03 SULGPALL: Jõud MV Nõo Tartumaa
23.03 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 5. voor Alus
24.03 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
26.03 Koolinoorte "B" -klassi paarisvõrkpalli MV juhend+ajakava(T+P) Kohilas
27.03 Koolinoorte ujumise MV 12.00 Märjamaal
30.03 Vabriigi TV 10-OS III etapp
30.03 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Eesti MV, Rapla maakonna MV ja Rapla SVK MV Valtu SM
31.03 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
31.03 SULGPALL: paarismängude maakonna MV Raplas