Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
MALE EV100: JÕUD MV kiirmales Kuimetsas 18. nov.
SAALIHOKI: maakonna MV III etapp Raplas 17. nov.
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
 
3
6
8
11
13
14
21
22
24
25
26
31
  


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
01.05 RATTASPORT: KoMo I etapp ja maakonna MV maanteeratta MNT eraldistart Juurus
01.05 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi heidete päev
02.05 KERGEJÕUSTIK: Kohila jooksusari 1500m
04.05 SULGPALL: Rapla maakonna võistlused õpilastele Rapla Sadolin Spordihoones 9.30
05.05 RATTASPORT: KoMo II etapp maastikuratta MTB XCO kross Kohilas
05.05 MOTOKROSS: Eesti KV etapp noortele Kuimetsas
07.05 Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV juhend+ajakava 9.20
07.05 Koolinoorte korvpalli üldarvestus
09.05 RMSL ÜLDKOOSOLEK Raplas
09.05 KORVPALL: maakonna MV Playoff mängud Alu Spordihoones
10.05 Koolinoorte murdmaajooksu MV
12.05 MAADLUS: Jõud MV sumos Rakveres
12.05 ORIENTEERUMINE: OK Orvand sprindi AV Tarsil
12.05 MAADLUS: XXX Kehtna Liud 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
12.05 KORVPALL: maakonna MV finaalmängud Alus, meistriks tuli BC Rapla
15.05 Koolinoorte TV 10 OS I V etapp
15.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Kohila piirkond)
16.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Rapla piirkond)
16.05 EKSL kergejõustiku võistlus
17.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Järvakandi piirkond)
18.05 Rapla VG kooliolümpia
19.05 LASKMINE: JÕUD MV Elvas
19.05 DISCGOLF: maakonna MV Märjamaal, Järta rajal
19.05 MALE EV100: P.Kerese 29. mälestusturniir Raplas
20.05 LASKMINE: JÕUD MV Elvas
23.05 ORIENTEERUMINE: Ülemaailmne O-päev - RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Palukülas
23.05 Koolinoorte kergejõustiku MV
27.05 JOOKS: VI Rapla Selveri Suurjooks
28.05 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus
29.05 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus II päev
30.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Märjamaa piirkond)