Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
maakonna lauatennise kv Valtu spordimajas 10.12
Parimate koolisportlaste vastuvõtt 12.12 Raplas
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
5
19
21
22
26
   


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.05 Raplamaa noorte MV võrkpallis T+P U14 vanusele
01.05 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi heidete päev
02.05 Võrkpall U14 Põhja regiooni 3.etapp
02.05 Võrkpall U14 Põhja regiooni 3.etapp
03.05 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Raplas, Ööbiku
03.05 JOOKSMINE: Kohila pikamaajooksude sarja I jooks
04.05 Maakonna koolinoorte murdmaajooksu MV
06.05 EKSL "Tähelepanu, start" FINAAL
06.05 RATTASPORT: KoMo I etapp ja maakonna MV maastikuratta MTB pikk sõit Alesti-Järvel
07.05 MAADLUS: JÕUD MV Sumos Haapsalus
08.05 Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV(T+ P).juhend põhikoolid.
08.05 Koolinoorte korvpalli üldarvestus
09.05 RMSL ÜLDKOOSOLEK Raplas
10.05 EKSL kergejõustik (6.-12.kl)
11.05 JOOKSMINE: Heategevuslik Teatejooks Raplas RÜG staadionil
12.05 LASKMINE: JÕUD MV 12-14. mai Elvas
13.05 SQUASH: hooaja lõpuvõistlus PUNKT mehed Raplas
13.05 MAADLUS: Kehtna Liud
13.05 LASKMINE: JÕUD MV 12-14. mai Elvas
13.05 MALE: Paul Kerese 28. mälestusturniir Raplas
14.05 SQUASH: hooaja lõpuvõistlus PUNKT naised Raplas
14.05 JOOKS: V Rapla Selveri Suurjooks
14.05 LASKMINE: JÕUD MV 12-14. mai Elvas
15.05 Koolinoorte TV 10-OS IV etapp (2017 hooaeg)
16.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Kohila piirkond)
17.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Rapla piirkond)
17.05 JOOKSMINE: Kohila pikamaajooksude sarja II jooks
18.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Järvakandi piirkond)
20.05 VIBULASKMINE: Järvakandi Känd
20.05 JOOKS: IV Rapla Sadolin Spordihoone tervisejooks Vesiroosi terviserajal
23.05 Koolinoorte kergejõustiku MV
24.05 MAAKONNA XXVI SUVEMÄNGUDE ORIENTEERUMINE: ja RMK EOK Raplamaa orienteerumispäevak Juuru vallas
24.05 JOOKS: VIII Nissi valla rahvajooks Riisiperes
25.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Märjamaa piirkond)
27.05 KIIRMALE: maakonna MV ja Rapla SVK MV Raplas
27.05 Vabariigi koolinoorte TV 10-OS IV etapp (2017 hooaeg)finaal
27.05 RATTASPORT: KoMo II etapp maastikuratta MTB kross Kohilas
27.05 VIBUSPORT: Eesti KV Järvakandi vibustaadionil
28.05 VIBUSPORT: Eesti KV Järvakandi vibustaadionil
29.05 LIIKUMISNÄDAL 29. mai - 4. juuni: MOVE Week 2017
29.05 Maakonna koolinoorte TV 10-OS mitmevõistlus
30.05 LIIKUMISNÄDAL 29. mai - 4. juuni: MOVE Week 2017
30.05 Kehalise kasvatuse õpetajate ainesektsioon
30.05 MAAKONNA XXVI SUVEMÄNGUDE LASKMINE: Kaiu lasketiirus
31.05 LIIKUMISNÄDAL 29. mai - 4. juuni: MOVE Week 2017
31.05 Kehalise kasvatuse õpetajate ainesektsioon
31.05 JOOKSMINE: Kohila pikamaajooksude sarja III jooks