Webbyt
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
18.02 - Raplamaa XXV Talimängud Järvakandis
19.02 - LAUATENNIS: Seeriavõistluse V etapp Kohilas
 
Webbyt
Webbyt UUDISED
Webbyt
Webbyt
XXV Raplamaa valdade talimängud 2017
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2016
Webbyt
XXV Raplamaa valdade suvemängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade talimängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade suvemängud 2015
Webbyt
XXIII Raplamaa valdade talimängud 2015
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2015
Webbyt
RAPLAMAA 2014 PARIMAD SPORTLASED
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
XXIII RAPLAMAA VALDADE SUVEMÄNGUD
Webbyt
XXII Raplamaa valdade talimängud
Webbyt
RAPLAMAA PARIMAD SPORTLASED 2013
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2013
Webbyt
RAPLAMAA EDUKAMAD SPORTLASED 2012
Webbyt
RAPLAMAA SPORDIRAJATISED
Webbyt
KOOLITUSED
Webbyt
Eesti Terviserajad
Webbyt
Uudiste arhiiv
 
Webbyt

UUDISED

Webbyt

XXV Talimängudel selgus meie valdade paremusjärjestus, võitsid Rapla ja Kaiu vald. Üldprotokoll lisatud.
20.02.2017

I grupp: Kaiu, Raikküla, Järvakandi, Käru ja Juuru.
II grupp: Rapla, Kehtna, Märjamaa ja Kohila.
Täname valdasid ja kõikki 330 osalejat!

XXV Talimängude koroona täpsemate paremusjärjestus.
20.02.2017

Naiste esinelik: Talvi Ainsar Rapla; ˇanna Randmaa Kohila; Ülle Laasner Rapla; Kait Kaeval Kehtna.
Mehed: Vello Sillasoo Käru; Valter Viisut Kehtna; Heiki Sassian ja Riho Rüüson Rapla.
Vallad: Rapla, Kehtna, Kohila, Käru, Raikküla, Kaiu ja Järvakandi.

XXV Talimängude naiste ja üldarvestuse võitjad lauatennises, osales 7 valda.
19.02.2017

Parimatest parim oli Ene Laur Kaiust, järgnesid Marika Kotka Märjamaalt, Maie Enni Kehtnast ja Aili Kuldkepp Raplast.

XXV Talimängude meeste ja üldarvestuse võitjad lauatennises, osales 7 valda.
19.02.2017

Võitis kohalik Järvakandilane Ants Hendrikson, teine Reino Ristissaar Raplast, kolmas Kalju Kalda ja neljas Karmo Kreuz Kehtnast. Võistkondlik üldarvestus: Rapla, Kehtna, Märjamaa, Järvakandi, Kohila, Kaiu ja Raikküla vald.

XXV Talimängude mälumängu teadjamad vallad teada, osales 7 mees- või naiskonda.
19.02.2017

Aivo Sildvee mälumängu valikvastuste paremusjärjestus: I koht - Rapla; II - Kohila; III - Järvakandi; IV-VI kohta jagasid Märjamaa I, Märjamaa II ja Raikküla; VII koht Kehtna